BİZİ TAKİP EDİN


AYNES

Aynes olarak sofralara sunduğumuz süt ve süt ürünlerinde, isim isim tanıdığımız çiftçilerimizin, yemlerini bile üretip gözümüz gibi baktığımız hayvanlarımızın ve gıda mühendisliğinin her adımını kusursuz uygulayan çalışanlarımızın emeği var.

AYNES KOLAJEN

Güzellik ve Dinçlik Simdi Buzdolabınızda! Aynen süte icat çıkardı: Aynen Kolajen yoğurt, ayran ve sütlü içecek. Size güzellik, gençlik ve canlılık getirecek.

AYNES LAKTOZSUZ

Şişkinlik Uçup Gitsin. Laktoz intoleransınız varsa, Aynes’in size keyfinizi bozmayacak bir önerisi var. Hem sindirimi kolay hem de lezzetli. Aynes Laktozsuz Ailesi

AYNES KIDY

Çocukları sütle iki iyi arkadaş yapmayı hedefleyen Aynes Kidy, sağlıklı olduğu kadar lezzetli ürünleriyle, çocukların süt içme alışkanlığı kazanmaları ve sütten daha çok keyif almaları için çalışıyor.

AYNES TICK-TACK

Şehir hayatının koşturmasında hızlı yasayan ama sağlıklı beslenmekten de ödün vermek istemeyenler için, açlığı bastırmanın sağlıklı ve pratik yolu...

AYNES PRO

Mutfağın profesyonelleri için doğal ve iyi süt ürünleri geliştirir. Otel, restoran, kafe, yemekhane, kantin. İşletmen için Anadolu Tadında ürünler Aynes’ten.

AYYEM

1985 yılında Denizli'ye bağlı Acıpayam İlçesi Aligöz Mevkii'nde üretime başlayan Ayyem, önceliğini kalitesine vererek kapasitesini sürekli olarak artırmıştır.