BİZİ TAKİP EDİN


KALİTE VAADİMİZ

Size, sevdiklerinize ve gelecek nesillere en kaliteli, iyi ve sağlıklı ürünleri sunuyor, sütün en doğalını sofralarınıza getiriyoruz.

Ürünlerimizi her aşamada test ederek sizin için en iyilerini seçiyor, eğitimli ve uzman bir ekip arkadaşlarımızın kontrolünde, her birini üstün teknolojimizle el değmeden üretiyor ve paketliyoruz.

Böylece sütün en doğalından gelen kaliteli iyiliği ve sağlığı sofralarınıza kadar muhafaza ediyoruz.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Üretim hizmetinin her aşamasında

  • Güler yüzlü, eğitimli ve uzman personelimizle,
  • Çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirmek için iletişim ve eğitimi ön planda tutmayı,
  • Müşteri isteklerini ilk defasında, her defasında ve zamanında karşılamayı,
  • Hijyenik ortamlarda, yasal, güvenli ve doğal ürünler üretmeyi,
  • Teknolojik gelişmeyi takip edip uygulamayı,
  • Gıda güvenliği yönetim sistemimizi ve kalite yönetim sistemimizi sürekli gözden geçirip riskleri tespit edip gidererek, verimliliği arttırmayı,
  • ISO 9001: 2015, BRC ve ISO 22000:2018 sistemlerinin şartlarına ve müşteri şartlarına uymayı, ulusal ve uluslararası kanuni şartları yerine getirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

KALİTEDE HEDEFLERİMİZ

Tüm süt tedarikçilerimizle hayvan sağlığı ve beslenmesi, hijyenik sağım, sütlerin sağımdan sonraki ilk kalitesine en yakın şekilde muhafaza edilmesi ve hayvancılıkta küçük ve orta boyda verimli aile işletmelerinin oluşturulması ve büyütülmesi, daha büyük profesyonel işletmelerin kurulması konularında yapılan eğitim çalışmalarını sürdürerek süt miktarının, verimliliğin ve kalitesinin arttırılmasını sağlamak. İşletmemizde sistemin etkinliğinin iyileştirilmesi için personel eğitiminin yapılıp yönetim alt yapısını tamamlamak. Her yıl sektör ortalama büyümesinin üzerinde büyümek.