BİZİ TAKİP EDİN


BİZ AYNES’İZ

Sürekli büyüme peşindeyiz ve değer üretme konusunda tutkuluyuz. Daha fazlasını başarmak için, performans odaklı ve işbirlikçi bir kültürün nihai birleşimine sahibiz.

Hedeflerimize ulaşmak için yeni fikirleri ve yenilikleri benimseyerek akıllıca çalışırız. Profesyonel ve kişisel gelişim, hızlı tempolu sektörümüzde sürekli bir gerekliliktir ve tüm çalışanlarımızın en yüksek potansiyelini ortaya çıkarmaya kararlıyız.

Süt ürünlerine tutkumuz var. Lider olmak, iddialı hedefler belirlemek ve sektörümüzü geliştiren yenilikleri desteklemek için çok çalışıyoruz.

Süt beslenmesinin herkes için uygun fiyatlı ve erişilebilir olduğu bir gelecek öngörüyoruz. Daha sağlıklı, daha sürdürülebilir ve ilham verici ürünler sunmaya devam edeceğiz.


LİDERLİK DAVRANIŞLARIMIZ

Aynes yöneticileri sadece yönetmekle kalmaz, geleceği tasavvur eden, insanlarla etkileşime geçen ve performans sunan gerçek liderlerdir. Yöneticilerimiz yalnızca kendilerinin mükemmel performans sergilemelerini değil, aynı zamanda diğerlerine olağanüstü performans ve gelişim için ilham vermelerini sağlayan özellikleri vardır.

Geleceği İnşa Et!

PEKİ SEN AYNES’Lİ OLABİLİR MİSİN?

Dayanıklılık

İşler zorlaştığında üstesinden gelebilir misin?

Meydan okumak

Başarısız olmaya cesaretin var mı? Eğer asla başarısız olmazsan, kendine yeterince meydan okumuyorsun demektir.

İşbirliği

İşbirliğine değer veren bir şirket kültürünün parçası olmak ister misin?

Amaç

Bir fark yarat çünkü yapabilirsiniz. Amacın nedir?

Dijitalleşme

Aynes'in dijitalleşmede sürekli gelişme içinde olan bir şirket olduğunu biliyor muydun?

Veri

Rakamlarla çalışmayı sever misin? Veri Analizi sürekli yapar daha iyi iş kararları vermemize yardımcı olmak için becerilerini kullanabilir misin?

Yenilik

Bir sonraki yenilikçi fikrimizden asla daha iyi değiliz. Geleceği nasıl oluşturalım?