BİZİ TAKİP EDİN


HEDEFİMİZ

Bugün ve geleceğimiz için doğal, iyilik ve sağlık taşıyan ve ilham veren süt ürünleri vizyonumuz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sürdürülebilir değeri yaratma en önemli amacımız. Çiftçilerimiz, müşterilerimiz, tüketicilerimiz, tedarikçilerimiz bir bütün olarak toplum için değer yaratmanın anahtarı olarak belirlediğimiz dört temel alana odaklanarak stratejimizi gerçekleştiriyoruz.

İyi Yaşam için Değer Yaratma ve Sürdürülebilirlik

Sağlıklı; yüksek proteinli süt ürünleriyle beslenmeyi teşvik etmek ve insanların daha sağlıklı yaşamalarına yardımcı olmak.

Doğal; en yüksek kalitede doğal ürünler yapmak.

Sorumlu; Birey, toplum ve çevre üzerindeki etkimiz için sorumluluk almak ve yaptığımız her şeyde geleceğe yönelik bir bakış açısı taşınmak.

Kollektif; tüm paydaşlarımızla işbirliği içinde olmak ve verimlileştirmek.

Değer yaratma ve sürdürülebilirlikte liderlik

Dünyaya sağlık ve ilham getirmek için süt ürünlerinin geleceğini yaratma vizyonumuz doğrultusunda hareket ediyoruz. Çiftçilerimiz, müşterilerimiz, tüketicilerimiz ve toplum için değer yaratmanın anahtarı olarak belirlediğimiz dört temel alana odaklanarak stratejimizi gerçekleştiriyoruz.

Sürdürülebilir Süt Ürünlerine Öncülük

İklim değişikliği ve yetersiz beslenme, günümüzün en zorlu sorunları arasında yer alıyor. Artan bir nüfus için sağlıklı, uygun fiyatlı ve çevre dostu ürünler sunma önceliğimiz. Daha besleyici, doğal ve uygun fiyatlı ürünler sunarak ve iyi beslenme alışkanlıklarına ilham vererek dünya çapında daha sağlıklı ve daha güçlü yaşamlar sağlayacağız.

Güçlü bir Takım Ruhu

Daha fazla kişiye ulaşmayı ve müşterilerle stratejik ortaklıklarımızı güçlendirmeyi, kategoride lider olmayı, dağıtımımızı ölçeklendirmeyi ve hem geleneksel hem de yeni satış kanallarında daha güçlü olmayı hedefliyoruz. Son teknoloji yeniliklerimiz ile müşteriler ve tedarikçilerle güçlü ortaklıklarımızı güçlendirip, çiftçilerimiz için daha fazla değer yaratmanın anahtarı olacak ve hep beraber güçlenerek büyüyeceğiz.

Büyüme Alanlarını Artırmak

Artan küresel nüfus, değişen tüketici tercihleri süt ürünlerine yönelik farklı artan bir beklentiyi getiriyor. Yeni yaşam tarzları, teknolojiler ve beklentiler, insanların giderek daha fazla yeni ürün
türlerine, online market alışverişine, ev dışında daha fazla tüketime geçtiği anlamına geliyor. İnovasyona ve yeni gelişmelere yatırım gerektiriyor. Ev Dışı Üretim markamızı AYNESPRO’yu büyütmeyi ve en iyi e-ticaret platformlarıyla ortaklıklar kurarak penetrasyonumuzu artırmayı hedefliyoruz. Dünyanın farklı coğrafyalarında özgü ürünler geliştirip süt ürünleri ile yeni tüketicilere ulaşarak büyüme için yeni platformlar oluşturacağız.

Verimlilik İçin İşbirliği

Düşük marjlı sektörümüzde, geleceğimiz için maliyet açısından rekabetçi kalmamız gerekiyor. Dönüşümü İşlevsel verimlilikte daha güçlendireceğiz. Çalışma şeklimizde hem daha verimli hem de daha etkili olmaya uçtan uca odaklanarak geleceğimizi finanse edeceğiz. Dijital teknolojiyi kullanarak bölgeler ve işlevler arasında daha güçlü bir şekilde işbirliği yapacağız ve yetkinliklerimizi ve çalışma biçimlerimizi daha da geliştireceğiz. Ticari mükemmellik, çevik işletim modelleri, dijital araçlar ve verilerle müşterilerimizin beklentilerini aşabilir ve birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Paydaşlarımız için nasıl değer yaratırız?

Çiftçilerimiz

En değerli iş ortaklarımız olan çiftçilerin sütlerinin değerini en üst düzeye çıkartmak için, onlara mümkün olan en üst seviyede destek sağlayarak süt çiftçiliğine de katkı sağlayacağız.

Çalışanlarımız

Şirket kültürümüzü sürekli geliştirerek çalışan deneyimlerine yatırım yapacağız. Yeni zorlukların üstesinden gelmek ve sürekli gelişme kaydetmek için sürdürülebilir, verimli ve dijitalleştirilmiş bir iş yapış şekli yaratacağız.

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin büyümelerine destek olmak ve onlara yatırım yapmak için veriye dayalı bilgileri kullanarak, en kaliteli süt ve süt ürünlerini üreten, güçlü kategori inovasyonları yapan, güvenilir ve değer yaratan bir ortak olacağız.

Tüketicilerimiz

Doğal, besleyici, uygun fiyatlı ve mükemmel tatlara sahip ürünler sunarak, birden fazla kanal üzerinden tüketicimizle buluşacağız, sürdürülebilirlik güvencesi sunacağız.

Toplum

Sürekli artan nüfusu sağlıklı beslenmesine yardımcı olmak ve ekonomik, sosyal, çevresel olarak sürdürülebilir bir gelecek yaratmak amacıyla gerekli olan değişimi yönlendirmek için ölçeğimizi, uzmanlığımızı ve kaynaklarımızı kullanacağız.