BİZİ TAKİP EDİN


EV DIŞI TÜKETİM

Çiftçilerimizin sütünün her damlasına daha fazla değer katmaya odaklanma stratejimizin bir parçası..

Müşteri iç görülerine dayalı çözümler sağlamaya odaklanan yeni bir iş modelinin başarımızın merkezinde…

Aynespro tüketicilerinin ve işletmelerinin ihtiyaçlarını anlayarak kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet sunan değerli ve güvenilir iş ortağınızdır. Profesyonel gıda hizmetleri alanındaki deneyimiyle lezzet, kolaylık ve yüksek kalite standartlarla ürün ve çözümleri sunuyoruz.

Dünyada gıda trendlerini yakından takip ederek en iyi sürdürülebilir malzemelerin tedarik edilmesine, kaliteli ürünler geliştirilmesine, ilham verici, tarifler yaratılmasına, şeflere ihtiyaç duydukları eğitim ve desteğin verilmesine katkı sağlamak için çalışıyoruz. İşinizi büyütürken verimliliği artırmak için danışmanlık ve iş planlama hizmetleri sunuyoruz.

Tüketicilerimizle ve işletmelerimizle kurduğumuz güven bağını, gastronomi kültürü ve eğitimi ile harmanlayarak bu kültürü paylaşmayı ve yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Günümüzün şeflerini desteklemenin yanında, gelecekte ülkemizi gastronomi kültüründe temsil edecek ve katkı sağlayacak yarının şeflerini de destekliyoruz.

Aynes dürüstlük, kapsayıcılık ve sorumlulukla yol alırken, tüm bunları daha ileriye taşımayı hedefliyor. Her zaman bir üretici şirketinden daha fazlası olmayı amaçladı. Tüketicilerimiz müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve sektörümüz için başarı sağlamanın ve ortaklarımız için harika bir çalışma yeri sağlamanın ötesinde bir yer elde etmeye çalışıyoruz.

Başarının tüketicilerin değişen yaşam tarzlarının ve bu hızla büyüyen sektörde işletmelerinin başarılı olmasına yardımcı olmak için müşterilerle ortaklık kurmakla ilgili çalışma biçiminin sonucu olduğunu, en küçük şeylerin bir fark yaratabileceğini biliyoruz, bu nedenle ürünlerimizin daha uzun ömürlü olmasını, daha fazla esnetilmesini, daha hızlı çalışmasını, daha az israf edilmesini ve daha fazla dayanmasını sağlıyoruz. Gıda hizmeti endüstrisini yeni zirvelere taşıyan tutkulu, yetenekli ve yenilikçi gıda profesyonelleriyle birlikte çalışmak için birinci sınıf süt ürünlerini ve çalışanlarımızın derin uzmanlığını bir araya getiriyoruz.

Tüm yeni ürünler, müşterilerin gereksinimlerine göre doğru işlevsellik ve performansı sağlamak için uygulamanın arkasındaki ihtiyacın anlaşılmasını gerektirir. Müşterilerimiz, satış ve pazarlama çalışanlarımızla yakın bir şekilde çalışıyor, müşterinin özel ihtiyacına göre yeni gıda trendlerine göre  geliştiriyoruz.

İnovasyonun ve yeni ürünlerin gelecekteki büyümenin anahtarı olduğuna inanıyoruz.

Gıda güvenliğine ve güvenliğine verilen önemin arttığı bir dünyada, ürün kalitesinin en büyük öncelik olduğunun benzersiz bir şekilde farkındayız. Çiftliklerimizden fabrikalarımıza ve size kadar üretimin her adımını izlememizin bir nedeni budur.

Çok yönlü süt bileşenlerimiz, özelleştirilmiş özellikler, uygun paketleme ve lezzet tutarlılığı ile menü öğelerine sorunsuz bir şekilde entegre olur. Risk yönetiminden lojistiğe kadar ek hizmetlerle, herhangi bir yemek için daha ilham verici uygulamalar oluşturmaya odaklanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yemekhane

Cafe/Pastane

Restoran

Otel

Ulaşım

Okul