BİZİ TAKİP EDİN


Her gün yüksek kaliteli süt üretme konusunda tutkulular.

Sütümüz çiftçilere aittir. Her gün tutku ile yüksek kaliteli sütünü sağan, hayvanına çocuğu gibi bakan kendini işine adamış çiftçilerimiz sütümüzün sahipleridir. Çiftçilerimiz ineklerin her zaman sağlıklı, rahat ve iyi beslenmesini sağlar. İnekleri temiz, kuru ve bakımlı tutarak onlara çiftlikte iyi bir yaşam sunmak için elinden gelenin en iyisini yaparlar çünkü sağlıklı inekler mutlu ineklerdir ve mutlu inekler yüksek kaliteli ve verimli süt verir. Mümkün olan en lezzetli, en sağlıklı sütleri sunmak için çiftçilerimiz ineklerine en iyi beslenmeyi sağlar. Yüksek standartlarda hayvan refahı, ürün kalitesi ve gıda güvenliği onların en önemli koşullarıdır.

Sütümüzün çoğunu bölgemizin çiftçilerden alıyoruz ve her birini tanıyoruz. İnektensağıldığı andan rafta tüketiciyle buluşana kadar sütün kalitesinin kontrolü takip ediyoruz. Sütün doğal, besleyici ve sürdürülebilir bir şekilde tedarik edildiğinden emin olmak bizim sorumluluğumuz. Bölgesel alımlarımız ile çiftçilerimizi desteklemeye çalışıyoruz.

“Süt kalitesi, hayvan refahı, iklim, çevre ve çiftliklerde çalışan insanlar” işte Aynes’in değer zinciri

Size en iyi süt ürünlerini getiriyoruz.

En sevdiğiniz Aynes süt ürünü hangisi olursa olsun, bu ürünün kaynağının işini tutkuyla yapan çiftçilerimiz olduğundan, sütün doğal iyiliğini sizinle buluşturma konusunda tutkuyla çalışan, kendini işine adamış ekibimiz tarafından özenle işlendiğinden emin olabilirsiniz. Aynes olarak sofralara sunduğumuz süt ve süt ürünlerinde, isim isim tanıdığımız çiftçilerimizin, yemlerini bile üretip gözümüz gibi baktığımız hayvanlarımızın ve gıda mühendisliğinin her adımını kusursuz uygulayan çalışanlarımızın emeği var.

Çiftçilerimizin Sesi

Sağlıklı, rahat ve iyi beslenmiş bir ineğin daha uzun yaşadığını ve daha kaliteli süt ürettiğini biliriz.

Emre Namdar

Süt Üreticisi

Ürünlerimizde kullandığımız sütün en iyi kalitede olması ve özenli bir şekilde üretilmesi için özen gösteriyoruz. Kaliteli süt üretmek, ineklere ve doğaya özen göstermek en büyük çabamız.

Rıfat Uğur

Süt Üreticisi

Her  ineğimizin ve  buzağılarımız  sağlığı ve esenliği için en uygun koşulları sağlamaya kendini adıyoruz  bu konuda kendimize , toplumumuza ve dünyamıza karşı sorumluyuz.

Mehmet Ali Koçak

Süt Üreticisi

Sağıp teslim ettiğimiz Sütün  İnekten rafa kadar  kalitesinin kontrolünün yapıldığını  ve doğal, besleyici ve sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde tedarik edildiğinden ve tüketiciye ulaştığından emin olmak beni mutlu ediyor.

Muhammet Kocaeli

Çiftlik Yöneticisi