BİZİ TAKİP EDİN


Yemi bir bilenden değil, En iyi bilenden alın. AYYEM.

1985 yılında Denizli'ye bağlı Acıpayam İlçesi Aligöz Mevkii'nde üretime başlayan Ayyem; yem üretim tesisimiz önceliğini kalitesine vererek kapasitesini sürekli olarak artırmıştır.

Misyonumuz itibarıyla, insan sağlığını tehdit eden katkılardan uzak, doğal ve sağlıklı ürünler üretme amacını benimseyen yem üretim tesisimiz, ürünleriyle ekonomik ve sağlıklı hayvanlar yetiştirilmesini ilke edinmiştir. Büyükbaş Hayvan Yemleri, Küçükbaş Hayvan Yemleri, Kanatlı Hayvan Yemleri ve Özel Hayvan Yemleri üretimi yapmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye genelindeki bayi, kooperatif ve çiftliklere çuvallı veya dökme yem şeklinde ulaştırılmaktadır. Ayyem, 800 ton/gün üretim kapasitesi ve yıllık 288.000 ton ekspander yem üretimi yapabilen ve ürünleri sevilerek ve güvenilerek kullanılan bir marka olma yolundaki büyüme hedefine ilerlemektedir.

Tesislerimizde yem satışı ve çiğ süt alımı ile ulaşılan üretici sayısı yaklaşık olarak 25.000’dir. Süt temininde çalışan 25.000 üreticiye karlı besicilik ve süt hayvancılığı, sağım kuralları, hayvan hastalıkları, döl verimi konularında eğitimler vererek destek olunmaktadır. Ayyem olarak her zaman en doğru yemi en iyi fiyata kullanıma sunmayı amaçlıyoruz. Özellikle kadın çiftçileri desteklemeye önem veriyoruz. Dünyadaki en son teknoloji olan Ekspander yöntemini Türkiye’de kullanan ilk firma olmanın yanı sıra, hammadde alımından yemlerin son tüketiciye ulaşıncaya kadar her aşamada tüm denetimleri uluslararası standartlarda gerçekleştiriyoruz. Bunun için uzman ve deneyimli Ziraat Mühendisleri ve Veteriner Hekimler istihdam ediyoruz. Teknik ekibimizle 24 saat destek sağlıyoruz.

Teknolojik üstünlüklere sahip donanımıyla hijyenik bir ortamda doğal ve sağlıklı üretim gerçekleştirirken, kurulan üretim zinciriyle bölge ve ülke hayvancılığının da gelişiminde önemli bir rol oynamaya, katma değerli üretimle üreticinin refahını daha da artırmaya devam eden Ayyem, aynı zamanda ilk ve tek olmayı amaç edindiği inovasyonel ürün ve üretim makinalarıyla öncü olma yolunda ilerlemektedir.

Besi Yemi

Buzağı Başlangıç Yemi

Ekspander Mısır

Gezen Tavuk Yemi

Pırlanta Süt Yemi

Safir Süt Yemi

Toklu Daneli Besi Yemi