BİZİ TAKİP EDİN


İHRACAT

Aynes, Türkiye’de ürettiği yüzlerce ürünü, kendi markasıyla dünyanın dört bir yanında yüzbinlerce tüketiciyle buluşturuyor. Kuruluşundan itibaren yenilikçi yaklaşımıyla Türkiye ve ihracat pazarlarında yüksek katma değerli ürünleriyle 30’a yakın ülkeye ihracat yapan Aynes Gıda, dünya pazarında markasını gururla büyütmeye devam etmektedir.

İhracat yapılan ülkelerin gıda mevzuatları ile çevre yasalarını dikkate alarak yürüttüğümüz ürün geliştirme çalışmalarımızda her bölgenin damak zevkine uygun ürünler geliştirmeye gayret ederek bölgesel gücümüzü büyütüyoruz.

Süt ürünlerimizi Avrupa Birliği ülkeleri, İngiltere, Yeni Zelanda, Çin, Türki Cumhuriyetler, Orta doğu, Afrika, Uzak Doğu ve Balkan ülkeleri gibi farklı coğrafyalarda birçok ülkeye ihraç ediyoruz. Bu başarımızın arkasında Ar-Ge kabiliyetimiz, üretim kapasitemiz ve belgelerle sertifikalandırılmış kalitemiz rol oynamaktdır.

Anadolu tadıyla üretilen peynirleri, süt ürünlerini, yoğurdunu dünya sofralarında tanıtmaya devam eden Aynes, küresel güç olma yolunda emin adımlarla ilerlerken  üretimi, ihracatı ve  istihdamıyla ülkemize  katma değer sağlamak için var gücüyle çalışıyor.